Tyna97

Jaké knihy o elektronice byste doporučili?

Zdravím, o elektronice nevím nic a hledám knihy, které by mi ji mohly přiblížit a pomoci pochopit. Uvažuji o Poznáváme elektroniku nebo o Elektronika tajemství zbavená. Máte nějaké lepší tipy? (Principy elektromagnetismu znám, teorii bych řekla, že mám zvládnutou, jsem ve 4. ročníku na gymnáziu.)
Předem děkuji.

Odpovědi
lexx

co…stavíš první krystalku ? jen do toho ! tak jsem začínal já

orwell

Tak např. „Jan Maťátko: Elektronika“ není nejhorší, mrkni na http://www.lev­neucebnice.cz/p/e­lektronika/

jáára

Maťátko je klasika…