střevo

Jak se správně bránit proti duchům?

Žijeme v moderní době. Násilí a zločiny jsou na denním pořádku. Ochrana před kriminalitou je většinou zajištěna policií. Co ale dělat při ohrožení démony, duchy a dalšími temnými mocemi?

Musím vlastnit zbrojní průkaz, pokud bych se chtěl bránit posvěceným pentagramem?
Pod jaký zákon spadají duchopasti? Musí se duchopasti pokaždé znova posvětit?

Nejlepší odpověď
gecco

;-DDD
A já se domníval, že jako každé správné střevo se obáváš nadýmání a z toho plynoucího ´pouštění duchů´…
To bych ti doporučil fenykl, čerstvý – je výborný v salátu…
😉

Další odpovědi
lexx

navštívit ordinaci cvokaře Chocholouška

orwell

Fuj, to jsem se lekl! Při prvním čtení jsem viděl … proti důchodcům. Proti duchům zabírá asi nejvíc nevěřit na ně a proti důchodcům uzákoněním povinné eutanazie (zdá se jako dobrý nápad, pokud nepůjde zrovna o tebe). Ale na to jsi se neptal.

jan.kadraba

Ideální je začít používat rozum (alespoň ten selský) a kritické myšlení, pokud to nejde, tak pak jistě pomůže psychiatr…

ivzez

Proti neexistujícímu se bránit nelze.

lota

Mám za to, že proti démonům, duchům a dalším temným mocnostem se dá zvítězit pouze skrze lásku… Nebo to tak bývá jen v pohádkách?