zoyulka

jak se sbavit nenávsti k bývalé nej kámošce?

vždy byla v nečem dobrá prostě dokonalá nic jí nechybělo to ně štvalo a ale nejvíc mě do těd štve že mi vzala mýho kluka a mojí duvěru ke klukum

Nejlepší odpověď
Damiana

Být tebou, byla bych naštvaná spíš na toho kluka, měl přece možnost říct: Ne, já mám svou holku a mám ji rád. A následně se podle toho chovat. Kámoška má samozřejmě také podíl na vašem rozchodu. Jako tvá nejlepší kámoška byla jistě ta první, které ses se vším svěřovala a chlubila. To víš, závist je hrozná věc a lidi jsou slabí. Chtěla zkrátka to, čemu jsi ty udělala tak báječnou reklamu. Tuhle novou dvojici se můžeš pokusit ignorovat (což půjde asi těžko, když se budou jistě olizovat na každém kroku…), kamarádit s nimi (to ale asi také nepřipadá moc v úvahu…), ale také je můžeš brát neutrálně a s nadhledem – to by mohlo fungovat. Naštěstí žije na světě hodně lidí a je z koho vybírat!
Přestat věřit klukům nemusíš – všichni nejsou stejní – naopak máš dobrou životní zkušenost. Jen si příště zvol líp a měj vyšší nároky. Jak na kamarádku, tak na svého kluka.