dagry

Jak se s tím vyrovnáváte?

Stává se vám, že si koupíte nějakou věc a vzápětí je buď slevněna nebo ji objevíte v nějakém jiném obchodě za podstatně nižší cenu?

Já mívám hodně často k infarktu. Toto se mi stalo zrovna tento týden když jsem pro psa kupovala obojek a včera jsem tentýž našla v jiném obchodě o 320,– Kč levnější. Ještě teď to rozdýchávám. To je teda opravdu moc při takové věci. U elektroniky to beru, tam je taková částka celkem zanedbatelná. Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
led

Pri trhovej ekonomike s rôznymi cenami a ich zmenami musíte počítať. To je obchod. Tu skôr platí 2× meraj, raz kupuj… 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

Dlouho se s tím vyrovnávám. Já bych to šel vrátit.

panenka

Ano stává se mi to třeba nedávno jsem si objednávala jednu věc z netu a jak jsem pak šla do města tak jsem pak zjistila ,že jsem to mohla mít o 200 levněji.To jsem pak naštvaná a kolikrát mě to nutí tu objednávku zrušit a koupit to u nás ,ale pak si řeknu že příště už budu chytřejší a nejprv se raději podívám ve městě a pak si budu teprve něco objednávat na netu.

BEAES

Ano stává se to, já kvůli jednomu léku obešla všechny lékárny a byl u jednoho balení rozdíl 100Kč. Vyplatilo se to.

mojitek

nevim jak ostatni,ale ja nez nejakou vec koupim tak se o ni nejdriv zacnu zajimat a samozrejme porovnam i ceny v ruznych obchodech.Troska namahy,ale mnohonasobne se to vrati

Gollumek.88

o tom mi vůbec nemluv :D před týdnem sme byli nakupovat nějaké věci kvůli práci v bytě, a kupovali sme i sušák na prádlo, takovej ten rozkládací, cena (pouhých) 199Kč. Dneska jsem tam jela znova, kvůli hmožděnkám a koncovkám na lišty… nejenže koncovky zdražili o dvacet korun a hmožděnky o 30, ale ten sušák zlevnili o pade :D prostě si vždycky jen postěžuju

vecernice

Tak tohle jsou věci,které si nechci a ani nepřipouštím.Už jsem se to naučila.Prostě výmaz a hotovo!Tím nechci říct,že by mi na penězích nezáleželo,ale co už s tím udělám?Mám se nervovat a zbytečně?

tojsemjá

Stalo se mi párkrát něco naprosto opačného.Před pár lety jsem v obchodě viděla hezký umělý vánoční stromek za asi 1500,–.Týden co týden byl levnější-1200,–999,–,777,–…Skončil 3 dny před Štědrým večerem na 222,– a to už jsem neodolala.Slouží dodnes.A minulý týden jsem koupila 2 podložky- pod záda a na židli.V Normě,byly tak levné,že si jejich přesnou cenu nepamatuju,okolo 100Kč za jednu-prostě jsem je přihodila k nákupu.Doma jsem se pak při pátrání na internetu nestačila divit-ty nejlevnější jsem objevila za cca 300,–,ale pak přišla naprostá bomba
http://www.nabytek-kejik.cz/produc­ts/bederni-podlozka-tempur-transit/
http://www.nabytek-kejik.cz/produc­ts/sedadlovy-klin-k-pc/