Avatar uživatele
dagry

Jak se s tím vyrovnáváte?

Stává se vám, že si koupíte nějakou věc a vzápětí je buď slevněna nebo ji objevíte v nějakém jiném obchodě za podstatně nižší cenu?

Já mívám hodně často k infarktu. Toto se mi stalo zrovna tento týden když jsem pro psa kupovala obojek a včera jsem tentýž našla v jiném obchodě o 320,– Kč levnější. Ještě teď to rozdýchávám. To je teda opravdu moc při takové věci. U elektroniky to beru, tam je taková částka celkem zanedbatelná. Jak to máte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? led, Losos, aramah, iceT před 4968 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Pri trhovej ekonomike s rôznymi cenami a ich zmenami musíte počítať. To je obchod. Tu skôr platí 2× meraj, raz kupuj… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Dlouho se s tím vyrovnávám. Já bych to šel vrátit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano stává se mi to třeba nedávno jsem si objednávala jednu věc z netu a jak jsem pak šla do města tak jsem pak zjistila ,že jsem to mohla mít o 200 levněji.To jsem pak naštvaná a kolikrát mě to nutí tu objednávku zrušit a koupit to u nás ,ale pak si řeknu že příště už budu chytřejší a nejprv se raději podívám ve městě a pak si budu teprve něco objednávat na netu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ano stává se to, já kvůli jednomu léku obešla všechny lékárny a byl u jednoho balení rozdíl 100Kč. Vyplatilo se to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

nevim jak ostatni,ale ja nez nejakou vec koupim tak se o ni nejdriv zacnu zajimat a samozrejme porovnam i ceny v ruznych obchodech.Troska namahy,ale mnohonasobne se to vrati

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

o tom mi vůbec nemluv :D před týdnem sme byli nakupovat nějaké věci kvůli práci v bytě, a kupovali sme i sušák na prádlo, takovej ten rozkládací, cena (pouhých) 199Kč. Dneska jsem tam jela znova, kvůli hmožděnkám a koncovkám na lišty… nejenže koncovky zdražili o dvacet korun a hmožděnky o 30, ale ten sušák zlevnili o pade :D prostě si vždycky jen postěžuju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Tak tohle jsou věci,které si nechci a ani nepřipouštím.Už jsem se to naučila.Prostě výmaz a hotovo!Tím nechci říct,že by mi na penězích nezáleželo,ale co už s tím udělám?Mám se nervovat a zbytečně?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

Stalo se mi párkrát něco naprosto opačného.Před pár lety jsem v obchodě viděla hezký umělý vánoční stromek za asi 1500,–.Týden co týden byl levnější-1200,–999,–,777,–…Skončil 3 dny před Štědrým večerem na 222,– a to už jsem neodolala.Slouží dodnes.A minulý týden jsem koupila 2 podložky- pod záda a na židli.V Normě,byly tak levné,že si jejich přesnou cenu nepamatuju,okolo 100Kč za jednu-prostě jsem je přihodila k nákupu.Doma jsem se pak při pátrání na internetu nestačila divit-ty nejlevnější jsem objevila za cca 300,–,ale pak přišla naprostá bomba
http://www.nabytek-kejik.cz/produc­ts/bederni-podlozka-tempur-transit/
http://www.nabytek-kejik.cz/produc­ts/sedadlovy-klin-k-pc/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek