Nikdonevívše

Jak se rychle zbavit průjmu, když nepomáhá ani SMECTA?

Nic mi nepomáhá,jen se rychle potřebuji zbavit toho průjmu.
Prosím rychle
Doplňuji:
Nepomáhá mi ani Smecta,nechci žádné jiné léky,jinak už vážně nevím. :(

Nejlepší odpověď
beer

Mám rovněž ty nejlepší zkušenosti s Imodiem, existuje i Imodium+. Krabička o 8 tobolkách, naposledy byla cena Imodium cca 85 Kč/balení.
Doplňuji:
Účinnost přibližně od 20 minut po podání.

Další odpovědi
quentos

chcete-li jít přírodní cestou, zkuste odvar ze semen nebo kořenu anděliky. Nedám na ni dopustit (pomáhá i při jiných střevních potížích – plynatosti, kolice…). Třeba tady :

http://www.ces­tabylin.cz/an­delika-lekarska-koren/detail-1-2.html

brusinka

Dobré a účinné jsou přášky Imodium, myslím, že nejsou zrovna nejlevnější, ale dost zabírají ;)
Doplňuji:
Chápu, že nechcete další léky, ale žádnou „domácí“ metodu tedy neznám… :( Říká se, že hořká čokoláda má takové účinky, ale zase nevím, co udělá, když už je zažívání rozhozené, asi bych to nezkoušela…

anonym

Pokud je to střevní infekce, tak stejně potřebuje na vyléčení svůj čas.
Jinak na normální průjem výborně fungovaly sušené borůvky a hořká čokoláda.

david22

Můžeš zkusit CARBOFIT – aktivované dřevěné uhlí.
Je to i na celkové pročištění organismu.

anonym

než uděláš odvar, nebo se doplazíš (hlavně teda v neděli) do lékárny, tak se spíš po....., nejez nic, jen pitný režim, nic sladkýho nepij, a zkus si uvařit rýži, odvar vyklůtej a tu rýži taky, ale až zítra, dnes nejez prostě nic, a pak ještě ale taky až zítra mixovaný banán, nevím proč mixovaný, ale funguje to a taky sušený borůvky,hořká čokoláda a pak už nevím,postupně bych zařadila kuřecí vařené masíčko, bez kůže samozřejmě a suchý rohlík