Fallen Angel

Jak se platí poplatek za rozhlas?

Koupili jsme byt, pronajímáme ho. z nájmu platíme plyn, vodu elektřinu. Jak se ale platí poplatek za rozhlas a televizi? musíme se někam „přihlásit“, nebo oni pošlou složenku? Díky za co nejvíc info.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Přihlásíte si to na Poště na SIPO
http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/penezni-sluzby/cr/sipo-id259/

Další odpovědi
hanulka11

dáva se ten poplatek do SIPO – došla bych na poštu a tam se přihlásila-vyplníte přihlášku a pak už vám to bude chodit v měsíčním SIPU

janek66

Přihlašuje se na poště a radím vám moc neotálet,aby nezjistili že ještě neplatíte.Můžou vám dát pokutu za neplacení.Je to takový "zlodějský"po­platek,který musíte platit i když službu nevyužíváte.Nemusí se platit (za rozhlas)jedině když v bytě bydlí sám hluchý člověk a doloží to lékařským potvrzením.U te­levize by asi musel být hluchoslepý. 🙂