jjj123456789

Jak se píše #?

Nejlepší odpověď
ivzez

Nebo pravý Alt (AltGr) + x

Další odpovědi
isteron

#
ctrl + ľavý alt + x. alebo ľavý alt + 35.

Dochy

SHIFT + 3 na PC klávesnici
Dvě čárky vodorovně a dvě svisle propiskou na papíře. Pořadí a směr tahů je na tvých preferencích, ale obecně se doporučuje táhnout zleva do prava a shora dolů…

Funna

a jak jsi ho dostal do otázky ty???

pravý alt + a na horním řádku „české“ klávesnice š(3) ####### pokud máš QWERTY…

pokud máš „jen“ českou (tj. QWERTZ) tak ty ostatní odpovědi…

protože pokud si přepneš klávesnice, v každé funguje něco jiného…já pomocí toho, co napsali ostatní, tenhle znak # nenapíšu ani náhodou