Akrij007tm

Jak se píše tm na pc prosím ?

Chtěl bych vědět jak se to píše v ménu mám jen tak napsano tm prosím odpovězte

Nejlepší odpověď
jendahun

Pravý alt + T

Další odpovědi
Děda Louda

Možná je pohodlnější zkopírovat z mapy znaků a vložit do psaného textu.

Tombik

Ahoj Akriji, myslím že se známe ze Spore :D. Znak můžeš okopčit zde ™ anebo ho napíšeš tak, že podržíš levý ALT a na numpadu (číselné klávesnici) naťukáš číslo 0153 a pak pustíš.

Zdroj: http://www.ho­wany.com/how-to-create-trademark-symbol/

Hykam

Start – Ovládací panely – Uživatelské účty – Změnit účet
Potom klikněte na svůj účet a na Změnit jméno

Alespoň doufám, že jsem správně pochopil otázku