KACULE337

Jak se ochočí myš laboraorní?(prosím rychlou odpověd)

Dnes jsem si koupila 2 samičky myšek laboratorních. Vůbec nevím jak zacházet. Jak je mám ochočit?
Doplňuji:
Já vím co Jí atd..........­..........
Ale chtěla bych je mít ochočené.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám doma myšku

Doplňuji:
A jak máme ochočit Vás aby jste zde psala otázky dle Kodexu? viz: (prosím rychlou odpověd)

Další odpovědi
briketka10

Nemám doma myšku

mám pastičku na myši a kocoura :))
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-ochocit-mys-raboratni
proč se ptáš znova já tě holka nechápu
nemáš toho už dost kdy přestaneš ??

Uzumakyeli

Mám doma myšku

No s myškou musíš jí zařídit nějaký tu malou klec do toho pyliny nebo seno a pak zrní a vodičku vodičku jí dej do mističky z pítka to nepije a udělej jí tam nějaký ten domeček;))
Doplňuji:
Nebo hledej na Googlu ← tam je toho určitě víc jak ochočit myšku;)

anonym

Nemám doma myšku

Bez ohledu na to, že opakuješ otázku navíc špatně napsanou, si myslím, že nákup živého tvora není jako koupit si nový penál. Předem jsi se měla informovat
co takové zvíře potřebuje, jaké má nároky a naopak co od něj můžeš čekat ty.
V neposlední řadě by tě měl poučit prodejce ve specializovaném obchodě, tedy tam kde sis myšky pořídila. Navíc máš internet a zde se dozvíš vše potřebné.
To, že se jedná o LABORATORNÍ MYŠ, ještě neznamená, že budeš doma provádět pokusy zda v tvé péči zvíře přežije nebo nepřežije, případně jak dlouho. Je mi moc líto bezbranných tvorečků vydaných napospas takovým trdlům, jako jsi ty!

anonym

Nemám doma myšku

Zbytečná anketa a opakující se otázka. A nenapíšeš to správně ani na třetí pokus, co?
Kačule, ochočování má probíhat postupně a výsledek není nikdy předem zajištěn. Postupně zkoušej myšky brát na dlaň, opatrně se jich dotýkej, hlaď je.
Je otázka, co od nich očekáváš.

Bessie

Mám doma myšku

briketka10

Kacule podívej nejdřív jsi chtěla po mamce kočku,
psa.. máš doma křečka džungarského, dvě myšky, co
ještě chceš ??

Uzumakyeli

KACULE337 nic ve zlým ale co ti vychází z českého jazyka?:) Tak trochu bys mohla zlepšit ty chyby dělat chyby v některých íčkách ještě chápu ale z tohodle mi vypadávají očíčka

anonym

vzdyt uz jste se na mysku ptala, vy popletko ! :)
www.odpovedi.cz/o­tazky/da-se-ochocit-mys-raboratni