LEONEK

Jak se objednává vlastně zboží na faktůru kdy to mám zaplatit? díky

Doplňuji:
abych to správně napsal-jakým způsobem se to hradí já si objednám zboží na faktůru od firmy a jak to bude vlastně s placením?

Odpovědi
mosoj

Doba splatnosti je uvedená na faktuře určuje si ji dodavatel.
Jinak nejlépe bezhotovostně na uvedený účet dodavatele ( možno také hotovostně na poště složenlou, ale na uvedený účet) pod uvedeným variabilním symbolem , někdy ještě specifickým symbolem( slouží k identifikaco platby).
Vše potřebné je uvedeno na faktuře.

terry

To je různý.
Někdy se platí dobírkou, jindy převodním příkazem. Splatnost i forma úhrady je napsaná na faktuře.