MartinQa

Jak se naučit líbat?

Nejlepší odpověď
quentos

www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-se-liba

Další odpovědi
led

treba sa zoznámiť s chlapcom a potom „udrie blesk“ a zrazu automaticky sa priblížite ústami k sebe a pobozkáte. Na toto, žiadna učebnica nie je, len cit. 🙂

pondělí

líbání je přirozená věc člověka a jeho libida.
takže se můžete učit jak chcete,ale pokud nejste sexualné chtivá a vášnivá,nic vám to nepomůže,
proto se i říká,že podle líbání se pozná sexualní chuť a výkonnost
frigidní člověk jen pootevře usta a čeká co se bude dít.

vlastina

Až to přijde tak budete koukat jak rychle to budete umět!

elektrikář

Návod na použití bohužel není v žádné učebnici.Chce to mít někoho rád a soušet co se vám oběma bude líbit.
Doplňuji:
Je to krásná doba když to všechno začíná. horší je to vydržet po 10 a více letech společného života.Když příjdou starosti.Třeba když naší malé ukradli ve školce boty.A bylo před výplatou.Udělat rozpočet co se musí koupit hned a co může počkat. 100 a jedna maličkost umoří i nejhezčí vstah.

Michal

To Vás naučí život a láska k patnerovi.