JAK SE liba

neim jak se mam libat kamoska uz to se mnou odmita cvicit

Nejlepší odpověď
blesk26

Spoustu zajímavých rad, informací a videí určitě najdeš na webu uvedném ve zdroji :)

Zdroj: http://jakseli­bat.blogspot.com/

Další odpovědi
Mišul.

Na to přijdeš sama s klukem.Uvidíš,že najedno budeš vědět jak na to.V nejhrošímse necháš klukem vést.

Krugerka

To se nenaučíš jen tak…až za tebou příjde kluk a příjde na to tak to sama velmi rychle pochopíš neboj..taky jsem to zažila..a během okamžiku líbáš jako buh..

Bibinka1111

no horší je, když neumíš líbat, resp. jsi to nikdy nedělala a až to přijde tak jen víš, že to ten druhý dělá špatně, ale jelikož nemáš zkušenost, tak nevíš jak mu to vysvětlit :D (pravdivý příběh :D )