Jak se nastavuje spořič obrazovky?

Jakým způsobem nastavím spořič obrazovky.. nezapíná se když pc není využívané

Nejlepší odpověď
kapka

Start-ovládací panely-vzhled-zobrazení-změnit spořič obrazovky
zde nastavit po kolika minutách nepoužívání pc se má spořič aktivovat
Návod je pro Win 7. U jiných verzí to bude podobné.

Další odpovědi
Miru1

Na ploše Pravým tlačítkem myši zadat vlastnosti a tam spořič obrazovky a
zde nastavit po kolika minutách nepoužívání pc se má spořič aktivovat.