Miroslavst

Jak se mám zeptat?

Taky se vám tam ukazuje ta nápověda při zadání otázky?
Chtěl jsem položit otázku co to je…?
bohužel protože mi doporučují používat (jaký, jak, kde) nevím jak otázku položit.
Jak to mám teda udělat? :D:D
To je asi ta jejich krásná změna, namísto toho, aby zviditelnili diskuzi.

Nejlepší odpověď
anonym

jo mě se to taky ukazuje,ale jelikož jsem dábel tak si toho nevšímám,a píšu co potřebuju A BASTA

Další odpovědi
quentos

„CO“ je taky tázací zájmeno ;{))>

za tím "jaký, jak , kde… " proto mají tři tečky, a jestli tam chybí, bylo to myšleno jen jako příklad

anonym

Nebyl bych na ne tak zly … ty nápovědy by možná bylo možné ještě lépe optimalizovat, ale je to určitě cesta správným směrem … nováček bude snad schopen položit díky tomu dotaz bez zbytečných chyb i bez studovani manuálu … jen tak dál, jen to dotáhnout.