Klára K.

Jak se mám přihlásit do československo má talent?

Vím, že tu otázka už byla mnohokrát, ale já bych potřebovala vědět spíše časové termíny atd., které by byly aktuálně platné.
Hledala jsem na Googlu, ale žádné oficiální stránky (no, nebo aspoň žádné, co by oficiálně VYPADALY) jsem nenašla. Zjistila jsem sice, že pravděpodobně chystají novou sérii tento rok v listopadu, ale víc jsem nezjistila, a vzhledem k tomu, že tento pořad nesleduji (ani nemáme televizi), tak žádné termíny nebo to, jak se vůbec přihlásit, neznám.
Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
cože!?
A kam mám pak jít, abych uplatnila svůj talent na skládání písniček??? :(

Odpovědi
marci1

Bohužel, údajně se 5. ročník „ČeskoSlovensko má talent“ v roce 2014 nebude konat. ☹

Zdroj: http://mediabo­om.sk/televizi­a/na-jesen-joj-nebude-vysielat-cesko-slovensko-ma-talent-aku-nahradu-chysta/

www

Ve třinácti letech se nejdříve poraď s nějakým dospělým (rodiče,škola ap.). Dozvíš se možnosti kam svoje díla poslat odborníkům k posouzení, abys vůbec měla jistotu, že skutečně ten talent máš 😉
Názor

Lurius

To by mělo smysl pouze pokud dokážeš svoje písně také solidně zahrát/zazpívat před publikem.

marci1: To není oznámení že se 5. ročník nebude konat, ale že ho TV JOJ nebude vysílat.

Klára K.

www a Lurius: Ano, co já vím, tak mi to celkem jde, zrovna dnes jsem dělala inventůru a počítala si písničky, mám jich přesně 53, a s tím talentem jsem nepřišla já, ale mamka to řekla, že bych tam měla jít, a tak jsem řekla že by to bylo super.
A před tak velkým publikem, jako je v talentu, jsem ještě sice nehrála, ale už jsem hrála před celou třídou (24 lidí a učitelka) a na táboře v talentové minisoutěži (16o lidí a instruktoři, mimochodem, talentovou minisoutěž jsem vyhrála.)
A ještě, Luriusi, jak to tedy je s tím talentem? Nikde jsem totiž nenašla žádné informace, je to názor proti názoru, někde píšou, že už to nebudou točit, jinde zase, že to točit budou. Televizi doma nemáme, takže jediný způsob, jak situaci sledovat, je hledat na internetu, ale já vůbec nevím, co mám vyhledávat.
Jestli by se přecejen konal, tak by to bylo úžasné, ale nechci se zase moc přetěšit…

Lurius

Aha, tak se omlouvám, skutečně se konat letos nebude :(

Ale byla by škoda svůj talent neukázat veřejnosti, když letos nebude ČS má talent, tak se všichni budou koukat na konkurenční Talentmanii, tam se můžeš přihlásit ne? :)