jmachan

jak se mam divat na televizi 3D obraz.

Doplňuji:
na obrazovce mam obraz prepuleny na dva stejne obrazy.

Nejlepší odpověď
MacChill

Velice dobře formulovaná otázka. Tleskám. Pokud chcete sledovat 3D obraz, je třeba si pořídit 3D podporující televizi. Jak s touto televizí zacházet najdete v manuálu

Další odpovědi
chudst

A mate 3D televizi? Pokud normalni, tak tezko :) Jde to, videl jsem nejaky film se 3D brylemi (jedna strana cervena, druha modra), ale kvalita mizerna a takovych filmu je minimalne.

P.T.

Pokud máte 3D TV, v nastavení 3D obrazu zvolte správnou možnost zobrazení. A samozřejmě musíte mít i 3D brýle k dané TV. Jak psali ostatní, v případě, že 3D TV nemáte, nic stereoskopického ani neuvidíte.