hanakarla

jak se mam chovat a co mam delat kdyz jde o exekuci mych dospelich deti ktri tu nebydli bydliste tady nemaj a nemeli

jak se mam chovat a co mam delat kdyz jde o exekuci mych dospelich deti kteri tu nebydli?exekutor mi tvrdi ze i kdyz tu nebydli nemaj trv.bydliste tak ze staci ze tady meli dorucovaci adresu to si prece muze dat kazdy kam chce .

Nejlepší odpověď
Funna

pokud prokážete, že majetek je váš, a ne dětí, nic vám sebrat nemůže…ale znovu…podle otázek, zjevně vůbec nechápete, co se děje a jaké jsou vaše práva…takže ZNOVU obraťte se se svou situací NA ODBORNÍKY…

http://ekcr.cz/1/bez­platna-pravni-poradna/29-bezplatna-pravni-poradna?w=

Další odpovědi
Michal Kole

Exekutor by měl být schopen prokázat, proč se domnívá, že má u Vás dlužník svoje věci, jestli má tuto povinnost k Vám to nevím, ale k soudu určitě.

Mapel

Bohužel dokazování je na vaší straně. Musíte prokázat, že je vše vaším majetkem a pokud něco už zabavil, tak podat vylučovací žalobu. Tady je lepší vyhledat pomoc právníka.