Altair-AC

Jak se lze zbavit červenání?

Jsem docela stydlivý hoch a někdy když na mě někdo promluví tak mi z ničeho nic zčervenají usi… Tenhle a minulý týden se to děje nejvíce a mně to přijde strašně trapné …vím že věkem to vymizí ale já bych to chtěl rozdrtit co nejdříve děkuji

Nejlepší odpověď
ivzez

Tréningem. Čím více takových situací zvládnete,
tím to bude postupně snazší a snazší.

Další odpovědi
kurec

Dle mého je to pěkné ale nevím právě za co se stydíš vždyť promluvení neznámou osobou je uplně normální.Nevím tvůj věk ale koncem 9 třídy základní školy to skoro všem mě i mým spolužákům všem přešlo samozdřejmě těm blbějším rychleji

dubraro

Cíleně těžko. Přejde to věkem.
A až ti bude nějakých 50+, budou se ti před sexem červenat uši zase… (nápověda: Viagra zlepšuje prokrvení)

zjentek

Ále, na uších se to tak nepočítá. Jestli si tuhle prkotinu bereč k srdci, hrozí, že v pozdním věku budeš mít často červenej nos a to už bude ukazatel!

Jiří Bohumil

Odstraní to zvýšení „zdravého“ sebevědomí a dostatek komunikace i s cizími lidmi. V mladším věku jde o běžnou věc. Zejména při komunikaci s dívkami a nejvíc, pokud se Ti líbí. Hlavně si z toho nic nedělej, neřeš to a ono to postupně přejde.