Maggi

Jak se jmenuje stará vánoční pc hra, kde chodíte po náměstí, sbíráte dárky, vyrábíte sněhové koule a hážete po lidech?

Hru jsem hrávala asi někdy do roku 2005 (odhadem). Chodilo se tam s chlapíkem po náměstí, sbíraly se dárky a u hromad sněhu se vyráběly sněhové koule, které se házely po kolemjdoucích. Nemůžu nikde dohledat název hry a moc ráda bych si ji zahrála. Budu ráda za jakýkoliv tip.

Odpovědi
Mp2

JMenuje se „Vánoční náměstí“ nebo taky „Jinglebells“.. https://www.su­perhry.cz/games/796/

jsemjá

Zkus se podívat na youtube, budou tam seznamy ve videích.