hubickova

Jak se jmenuje pán (herec?), který sedí na křesle a popíjí vínko, když končí seriál Vinaři?

Na konci seriálu, když zpívá Ewa Farna a ta druhá děvčica ve sklípku… nemůžu si vzpomenout na jeho jméno. Nehraje v tom seriálu,je vidět jen na konci seriálu právě ve sklípku v tom křesle s vínkem v ruce a děvčata zpívají písničku – Vytáhni špunt,víno je grunt.......

Nejlepší odpověď
Klaproth

František Segrado.

Zdroj: http://www.de­nik.cz/hudba/e­wa-farna-nazpivala-pisen-pro-novou-radu-serialu-vinari-20150807.html

Další odpovědi
hanny 2

Václav Postránecký? Nedívám se na to,jen jsem viděla párkrát ty první díly,ale napadá mě,že by to mohl být on.