nighe

Jak se jmenuje animovany serial?

Potrebuji znat nazev jednoho animovaneho serialu. Byla tam nejaka mala holka( asiatka nebo japonka) a jako mazlicka mela takovou fialovo sedomodrou priserku neco jako netopyra bez kridel 🙂. Ta holka zila spolecne s nejakymi hodnymi priserkami a bojovali proti zlym priseram. Nezna nekdo z vas nazev toho serialu? Vim ze je to nejak starsi tak 10–15 let
Doplňuji:
Icet:Jo diky moc je to ono! Sem rada ze to podle meho prapodivneho popisu nekdo poznal

Nejlepší odpověď
iceT

Myslíš snad toto?Seriál neznám,ale viděla jsem film,dle csfd je seriál pokračováním stejnojmenného filmu
http://www.csfd­.cz/film/174237-lilo-a-stitch/
když tak v odkaze kukni i na související filmy
Doplňuji:
Prapodivný popis ani ne,jen mi ta příšerka utkvěla v paměti.....díky za díky:-)