Avatar uživatele
popelka

Jak se ho zeptat nebo nezeptat? Co dělá když se neozývá?

scházim se s nim dva roky..posl.dobou i o víkendech­..najednou ale přestal a ozve se vždycky jen jednou za týden.i když mu píšu tak se neozve.mám se neustále štourat v tom co dělá proč se neozve nebo tomu nechat volný pruběh??a netlačit??
Doplňuji:
no jo jenže těžko říct jesli spolu chodíme o tom se nahlas nebavíme..ja vím je to divny on je takový pomalý-si myslím..dávám mu čas na všechno..právě že se rozjel až ted poslední pul roku..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Retko

Holka, zda se mi, ze se o tebe prestal zajimat. Tobe to tak nepripada??

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Po dvou letech vztahu-nevztahu, abych se ho zeptala rovnou. Mě by to teda nestačilo, že bysme se viděli jen jednou do týdne a na sms by ani neodpověděl. Nejspíš má jiný zájem než vás…
Tak to je i těžko radit, když ani nevíte, jestli spolu chodíte. Já osobně bych měla jasno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bond73

myslíte si,že jste v té situaci,že jste povinna někoho sledovat a stíhovat v tom,co dělá a proč nejezdí.domnívám se,že to nevipadá na to,že by měl o tento vztah nějak valný zájem,pokud to berete ,jen jako okořenění,je to v pořádku,ale pokud si od toho slibujete více,myslím,že by jste se měla ztotožnit s realitou a pro trvalý vztah si najít někoho,kdo o toto bude skutečně stát a bude vás milovat.Mějte se hezky a hlavu vzhůru – pro jedno kvítí slunce nesvítí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miisa

Myslím že by bylo dobré si otevřeně promluvit. Zeptala bych se ho co se stalo ale moc bych na něho netlačila. Třeba vám pak sám řekne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek