Wnaty

Jak se dostat na svůj Minecraft premium účet, když jsem zapoměla své heslo, PIN a email, který už neexistuje?

Ahoj, mám dotaz ohledně Minecraftu. Už hodně dávno jsem si zakládala (kupovala) minecraft účet na jméno natalie101you. Mám ale nový počítač i email, a heslo jsem zapoměla, PIN kód už nemám (obaly jsou dávno vyhozené). Nevíte jak se na svůj účet dostat, když si nepamatuji starý email ani heslo, natož PIN který u sebe už dávno nemám? Je možné to nějak vyřešit, aniž bych si musela kupovat nový účet? Za odpověď vřelé díky :) !

Odpovědi
Lorgins

Když znáš jen své jméno, tak jsi bohužel nahraná, nejde to.