Avatar uživatele
škubánek

Jak se dobře oblékat aby si mě kluk všimnul?

Nevím jak se oblékat aby jsem zapůsobila na kluka, který má rád holky které jsou namalované mají moderní účes s dlouhýma vlasama a mají styl a já nemám ani dlouhé vlasy mam je po ramena nemaluju se a nevím jestli mám styl co mám nosit za oblečení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, anonym před 4546 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Víš co ????? Zůstaň sama sebou to je nejlepší nedělej ze sebe něco co nejsi, buď přirozená a takovou si tě najde prima kluk před kterým se nebudeš muset přetvařovat.
A že si tě nevšímá ,tak už to bývá .....nejsi zkrátka jeho typ ,tak už to v životě chodí , že nemůžeme mít vše co chceme

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Mozna , ze kdyby jsi se jednou neoblekla vubec , ze by si te konecne vsiml. 🙂
A o tom opravdu starém českém přísloví , jak pise kolega : Sedávej panenko v koutě, budeš -li hodná najdou tě." ,
tak to uz dnes opravdu neplati. Dnes plati : Sedavej panenko v koute a budes tam sedet do smrti. !
To znamena .. prevalcovat ty ostatni holky . Vtipem , sarmem .. , ale nejvice prirozenosti. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zbynekplzen

Když zůstaneš sama sebou vyhraješ víc než když se budeš přetvařovat , možná to tak zpočátku nevypadá ,ale čas ti to vrátí neboj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Výstředností to nenaženeš. Staré české přísloví říká : Sedávej panenko v koutě, budeš -li hodná najdou tě."

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Pokud o tebe bude mít kluk zájem, budeš se mu líbit taková, jaká opravdu si, teda nenamalovaná, s krátkými vlasy a se svým stylem oblékání. Nic neměň, zkus se s ním spíše dát někdy do řeči a poznáš, jestli se ti opravdu tolik líbí, abys měnila svůj styl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Zde:

Zdroj: krasna.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek