škubánek

Jak se dobře oblékat aby si mě kluk všimnul?

Nevím jak se oblékat aby jsem zapůsobila na kluka, který má rád holky které jsou namalované mají moderní účes s dlouhýma vlasama a mají styl a já nemám ani dlouhé vlasy mam je po ramena nemaluju se a nevím jestli mám styl co mám nosit za oblečení?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Víš co ????? Zůstaň sama sebou to je nejlepší nedělej ze sebe něco co nejsi, buď přirozená a takovou si tě najde prima kluk před kterým se nebudeš muset přetvařovat.
A že si tě nevšímá ,tak už to bývá .....nejsi zkrátka jeho typ ,tak už to v životě chodí , že nemůžeme mít vše co chceme

Další odpovědi
anonym

Mozna , ze kdyby jsi se jednou neoblekla vubec , ze by si te konecne vsiml. 🙂
A o tom opravdu starém českém přísloví , jak pise kolega : Sedávej panenko v koutě, budeš -li hodná najdou tě." ,
tak to uz dnes opravdu neplati. Dnes plati : Sedavej panenko v koute a budes tam sedet do smrti. !
To znamena .. prevalcovat ty ostatni holky . Vtipem , sarmem .. , ale nejvice prirozenosti. 🙂 -iv-

zbynekplzen

Když zůstaneš sama sebou vyhraješ víc než když se budeš přetvařovat , možná to tak zpočátku nevypadá ,ale čas ti to vrátí neboj

Drap

Výstředností to nenaženeš. Staré české přísloví říká : Sedávej panenko v koutě, budeš -li hodná najdou tě."

samicek333

Pokud o tebe bude mít kluk zájem, budeš se mu líbit taková, jaká opravdu si, teda nenamalovaná, s krátkými vlasy a se svým stylem oblékání. Nic neměň, zkus se s ním spíše dát někdy do řeči a poznáš, jestli se ti opravdu tolik líbí, abys měnila svůj styl.

štamgast

Zde:

Zdroj: krasna.cz