jak se dělaj estranky

no jak se dělá samostatná stránka

Odpovědi
inspektorcz

Například pomocí HTML editorů. HTML editory jsou programy speciálně určené pro tvorbu stránek. Pro začátečníky jsou použitelné zejména WYSIWYG editory, ve kterých píšete rovnou text a kódem html se nezabýváte.

Dobrý kompletní návod pro začátečníky viz odkaz.

Zdroj: http://www.jak­psatweb.cz/edi­tory.html

Lobby

Pokiaľ nevieš programovať bude to trocha ťažšie, pre dobrý výsledok nestačí jednoduchý popis. V podstate je možné jednoduchú stránku vytvoriť aj pomocou textového editora, ako je WordPad…Skôr Ti odporučím skúsiť to s prednastavenými šablónami, ktoré sú väčšinou zdrama, napr. www.estranky.cz