Manželka mě občas zlobí, že jsem ji ukecal a co vím, je to často využívaný způsob balení. Jiné je to s láskou, ta si nedá poroučet, nejlepší je to ponechat na matce přírodě a feromonům. Pak to jde nějak samo. Upozorňuji, že jako starší osoba jsem už ale ledacos pozapomněl.
| 0 Nominace Nahlásit |
Tak já poradim jenom tři věci – Nevymýšlejte si, mohl byste se podřeknout a ona by k Vám pak ztratila veškerou důvěru. Mějte společné zájmy, to co zajímá jí musí zajímat i Vás. Nemluvte sprostě, ale spisovně 🙂
Zdroj: život
| 0 Nominace Nahlásit |
Sbalení je jedna věc a to, aby tě měla ráda je věc druhá. A aby tě
měla ráda hooodně dlouho je věc nesmírně náročná.
Co se týče sbalení, ty musíš vědět, co ji zajímá. Pokud to víš, tak
se podle toho řiď a pokud je volná, máš vyhráno.
|
0
před 5902 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |