huxa

Jak s ní začít rozhovor? Už něco podobného zde padlo, ale jsem v jinší situaci :)

Chtěl bych se se spolužačkou minimálně spřátelit, nebo aspoň se o ní něco dozvědět, hodně mě zajímá, proč je taková „odtažitá“ až unuděná a bez zájmu ke škole, apod. nicméně za tímto může být docela osobní věc a proto chce se s ní minimálně trochu blíže poznat. Přes půl roku spolu chodíme do třídy, ani jednou jsem se nepozdravili ani nijak nebavili, oba se bavíme s naprosto jinými lidmi a mezi nimi/námi panuje jisté nepřátelství. Pomohli byste mi prosím s tím, jaké téma zhruba tak nadhodit, abychom na něj mohli navázat rozhovor? Jak se máš, co budeš dělat, apod. mi příjde naprosto nemístné, jelikož se o sebe zatím vůbec nezajímáme, prostě, nelze uplatnit většina rad, které zde padají téměř pořád :)

Odpovědi
anonymmm

A to mi chceš říct, žes ještě ani jednou nepozdravil spolužačku? To jako když se potkáte mlčíte?
Píšeš, že je to spolužačka, určitě máte oběd ve stejnou dobu, tak si zkus přisednout.
Ale hlavně, jestli chceš, aby si tě aspoň trochu všimla a zjistila, že je tam vůbec někdo takový, začni jí zdravit!

Capik166

Jde jí nějak předmět? Zeptej se, jestli ti poradí. Jinak když je to tvoje spolužačka, asi bys jí měl zdravit 😁

Braník

ahoj,zjistil jsem,že jsi pro mne dost zajímavá,jen mě mrzí,že jsem si toho nevšiml dříve…prosím tě ,,není už pozdě?)Huxa