lukas.lukas

Jak rychle usnout ?

Nejlepší odpověď
quentos

pustit si nějakou uklidňující hudbu. Taky pomáhá zamasturbovat si, nebo případně obojí.

PS: Tohle tady není žádná soutěž o to, kdo položí nejvíc otázek :{))>

Další odpovědi
janesis

za 1. Vypnout PC :)
za 2.Zavřit oči a najít si pohodlnou polohu
zA 3.zkusit třeba staré počítání oveček, ale to mě nebere počítání mám v práci dost, já usínam buď u puštěné televize nebo klidné hudby jako je hra na klavír, či housle atd :D

Dobrou noc :o)