kamiinov

Jak rychle promazat fotky? Ne vymazat.

Slyšela jsem o tom, že existuje aplikace, která nám urychlí mazání fotek, pokud zmáčkneme jedničku, fotka se smaže, pokud Enter, fotka se nechá v galerii. Na nějakém takovém principu aplikace funguje. Nevíte, jak se jmenuje? Mám hrozně moc fotek a chtěla bych to vytřídit co nejrychleji. Moc děkuji.

Odpovědi
Dochy

Tohle snad umí většina prohlížečů fotografií. U Irfanu je to tuším SPACE (další snímek) DEL (smazat aktuální), ale mám pocit že u některých jiných prohlížečů je to o trochu pohodlnější, něco mi na Irfanu v tomhle nesedělo, tuším… Dále ještě náhled galerie, kde lze hromadně fotky vybírat a mazat…

elkon

Jaký je podle vás v tom rozdíl. Buď fotku vidím, nebo nevidím. Buď ve složce je, nebo není. Jestli se mi nelíbí, tak ji odstraním, nebo přesunu do jiné složky.

Bobek 2

Skoro všechny aplikace na prohlížení fotek umožňuji jejich rychlé a pohodlné smazání. Pokud je to něčím komplikováno, tak záměrně proto, aby sis něco nesmazal omylem.

Ale o aplikaci, který by je promazávala sama, aniž by si je uživatel musel po jedné prohlížet a po jedné se u každé rozhodnout – to už by byl vyšší level umělé inteligence, která by si třeba uměla vyhodnotit, jaké fotky obykle mažeš a jaké si ponecháváš, a podle toho to uměla sama za tebe probrat a promazat. Určitě by se taková aplikace dopouštěla spousty vtipných omylů.

Dochy

elkon: Předpokládám, že tazatelka zdůrazňuje rozdíl mezi „smazat vše“ a „promazat dle individuálního posouzení fotek“

elkon

Z dotazu to nevyplývá. Připadá mi to trochu nelogicky jako že tam ta fotka má zůstat, ale aby nebyla vidět.