atriplex

Jak rozdělit film na více částí pomocí 7-ZIP, aby jej bylo možno pak opět „složit“ v jeden film?

Jak rozdělit film pomocí 7-ZIP. Hledal jsem na netu, tam jsem našel, že si mám otevřít „add to archive“, ale když to otevřu, tak nevím, kam mám napsat velikost soborů, na které se to má rozdělit… Poradíte? Popřípadě, existuje nějaký online „rozdělovač“? Děkuji!
Doplňuji:
Jako vždy vynikající odpověď. Děkuji!

Nejlepší odpověď
anonym

(7-Zip verze 9.20)

psaní mě teď se zlomenou rukou troch zdržuje, promluví tedy elektronická tužka 😉 …

… obrázek řekne vše : http://img823­.imageshack.us/im­g823/9170/dele­nyarchivnavice100mb­.jpg