Nikča

Jak probrat počítač z režimu spánku?

Mám notebook značky Toshiba a vždycky když jej nechám otevřený, po určité době upadne do režimu spánku. Mně se ale nedaří jej žádným způsobem probrat. Existuje nějaká klávesová zkratka nebo něco podobného co by mohlo pomoci? Děkuji

Nejlepší odpověď
led

asi sa ukladá do dlhodobého spánku (ako medveď) treba ho teda zobudiť stiskom tlačítka Power (len krátko – dlhé tlačenie je násilné vypnutie)
Doplňuji:
Proti spánku možno stačiť nastavenie napájania.
Štart-nastavenie-ovládací panel-možnosti napájania
tu sa už treba pohrať – možnosť pri exeternom napájaní – sieť

  • možnosť bri internom napájaní – batéria

Další odpovědi
anonym

bohužel se mi velmi podobná věc stává s notebookem umax .. upadne do úsporného režimu a pak už displej nic neprobudí, jenže v mém případě to lze vysvětlit mizernou značkou a také tím že na tom notebooku vlastně není nic co by fungovalo správně, ten umax je odstrašujícím příkladem a přehlídkou všech možných chyb … ale v případě toshiby nevim nevim …

zkuste zajít na domovské stránky toshiby najít si svůj notebook a aktualizovat všechny ovladače, především pak OVLADAČE GRAFICKE KARTY ktere mohou takoveto selhani zpusobit.

elminka

Mám taky Toshibu a řešila jsem stejný problém.Otevři si ovládací panely-možnosti napájení a vlevo si klikni na nastavení režimu spánku.Otevře se Ti nabídka:můj vlastní plán a vyber si položku:převést počítač do režimu spánku.U obou položek dej „NIKDY“ a ulož nastavení.Už Tě nebude otravovat se spaním.

Jag

Já mám teda acer ale ze spánku ho probudím stiskem mezerníku