Mousinek

Proč mi nejde úsporný režim na pc?

A co to vlastně je? Když sem na to klikla (je to vedle Vypnout) tak obrazovka zmodrala a napsalo se WINDOWS XP PŘÍPRAVA NA PŘECHOD DO USPORNÉHO REŽIMU a nedělo se nic pět minut tak sem to restartovala sama. Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Teď jsem jelen,,chtěla jste, aby byl počítač v úsporném režimu, nebo aby se restartoval,,obě ikonky jsou vedle vypnout,,,??

Tak to bude asi nějaká porucha, já to normálně vůbec nepoužívám, tak jsem to teď vyzkoušela a fungovalo to hned. Snad vám někdo poradí co s tím, ještě mě napadlo, že třeba jste něco stahovala, tak to nedovolilo, aby se to vyplo,,hm,,nevím, počkáme na radu zkušenějších.
Doplňuji:
Hanulko, vy asi myslíte spořič,,

Další odpovědi
Mili @

úsporný režim používám, když jdu mýt nádobí nebo tak a vím, že počítač budu ještě používat, on se jakoby vypne – a tím šetří elektřinu…
Doplňuji:
a nechávám si rozjeté i programy, které zrovna používám a zůstanou tam po rozjetí PC dole na liště…

hanulka11

já ho mám také nastavený jelikož odbíhám, tak aby zbytečně stále PC neběžel na plno , takže když po 5 min. tu nejsem, vloží se úsporný režim/čas si můžeš nastavit/
Doplňuji:
jojo pravda Kropítko, jsem to popletla

Mousinek

Ne nechtěla sem to restartovat. Chtěla sem úsporný režim ale když se tak dlouoho nic nedělo a nereagovalo to, zmáčkla sem pak tlačítko reset na pc.