koník.

Jak přidat záložku do oblíbených, když daná stránka nemá webovou adresu?

Používám Mozillu a chci si přidat záložku (konkrétně stránku, kde si nastavuju službu eprint od HP. Jenže tam v adresním řádku není nic napsáno a tak kombinací ctrl+d to nelze přidat do záložek. Jak na to?

Odpovědi
pl4toon

Kde není adresa, není co uložit. To neuloží žádný prohlížeč. Neznám službu eprint od HP, možná se jedná o stránku generovanou nějakým programem a dočasně uloženou v systémové TEMP. Pokud je to tak, tak tuhle adresu dlouhodobě neuloží nic.