Nada2408

Jak přidat do mailu na Seznamu větší nabídku smajlíků?

v mailu na Seznamu mám na výběr pouze 8 smajlíků, jak si můžu nabídku rozšířit?

Odpovědi
Arne1

Nepleteš si náhodou email s kecáním na nějaké sociální síti ?

Alesh

Já jich vidím 10. Tihle smajlíci nejsou nic jiného, než konverze určitých textových smajlíků na obrázkové. Jejich počet a které konkrétně textové smajlíky se budou měnit na určitý obrázek, záleží pouze a jen na rozhodnutí tvůrců e-mailu na Seznamu. Pokud tam chceš rvát vlastní obrázky smajlíků, tak si je 1) musíš někde sehnat a 2) je klasicky vložit jako obrázek do HTML textu.