stryda

Jak převést fotky z mobilního telefonu NOKIA216 přes USB kabel nebo pamětovou kartu do ntb Inspiron DEEL5110?

po připojeni telefonu k počitači žádná reakce,mám stažený program Nokia pc suite četl jsem že z mobilu Nokia216 převádět fotky nejdou.Má někdo s převodem fotek zkušenost
-

Původní neotázka
jak převést fotky z mobilního telefonu NOKIA216 přes USB kabel nebo pamětovou kartu do ntb Inspiron DEEL5110

Nejlepší odpověď
iceT

Zkusils třeba Bluetooth?

Další odpovědi
Kepler

Přes kabel jsem měl taky vždycky jenom problémy. Pokud máš fotky na paměťové kartě, fajn. Když tak si je z paměti telefonu na tu kartu převeď. Kartu z mobilu vyndej, strč ji do USB čtečky karet a jsi doma.