Jahoda

Jak převést film z VHS na DVD?

Zdravím! Uživatelé mne inspirovali k mé další otázce. Jak mám převést film z VHS na DVD? Co je k tomu potřeba, kolik to bude zhruba stát a jak na to? Pokud by bylo možno, přesný postup. Předem velmi děkuji.

Hezký zbytek večera 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano vždy snamená pořídit jinou grafiku nebo specielní připojení přehrávače + soft.
Jinak se tím zabývají i firmy. Dávám jeden odkaz, ale nevím jestli je nejlacinější.
Zde je ještě jeden odkaz :
http://www.pre­vodkazet.cz/
Doplňuji:
Omlouvám se za ty překlepy, ale u mě to jiné již nebude.

Zdroj: http://www.vi­deoprepis.cz/

Další odpovědi
led

1– Pokiaľ chcete trocha investovať by som vám doporučila DVDRecorder. Je to síce nie malá investícia, ale využiejete ho aj na záznam filmov z TV sieti. Z kazetového videa pripojíte skartkábel na vstup do DVDRec. premietaním z kazety nahrávate do DVDRec v skutočnom čase. Po skončení záznam potrebuje ešte krátky čas na spracovanie a môžete ho napáliť na DVD, priamo v zariadení.
2– V prípade počítača potrebujete dokúpiť externú/internú AudioVideoTVkartu. Čas spracovania je približne rovnako dlhý ako s DVDRec.
3– z prevádzkových dôvodov /pokiaľ nestriháte filmy/ doporučujem DVDRec, neblokuje PC, je úspornejší

FOG

Bubco,nic si z toho nedelejte,ja jsem skoro ve stejne situaci – DVD i VHS,ale za par roku „vyjde“ opet neco noveho a „lepsiho“,takze si moc nepomuzeme.Technika jde dopredu velmi rychle a PC,ktery si koupite dnes,je za par mesicu jiz zastarale,ale me to na bezne maily uplne staci.

Elk

Propojit s DVD rekordérem a jde to jednoduše.Pak si ho dát třebas do PC a upravit přez Movi marker.

ratioarm

to by mě taky zajímalo mám analogový vstupy na pc ale nějak není čas hledat ovladače.jinak pokud někdo ví o nějaké redukci-třeba přes usb šup sem…