berushga

Jak prenest data z PC do Tabletu

Podarilo se mi nainstalovat program Connectify a funguje! Ale ted by me zajimalo, jak muzu prenest data (treba foto atd…) z PC do Tabletu, mohlo by to jit i pres tento program? Nebo existuje nejaky jiny?
Doplňuji:
Bohuzel Tablet nema vyvod USB a nefunguje mi to ani pres adapter, takze toto mozne neni… jakym jinym zpusobem to tedy lze udelat?

Nejlepší odpověď
led

Pri použití usb prepojovacieho kábla sa vám tablet otvorí vo windows (vôbec neprekáža že tablet je napr.android) ako ďalší disk. Kopírovanie potom možno robiť priamo.
Podobným spôsobom je možné využiť aj wifi alebo bluetooth.
Doplňuji:
Súčasťou tabletu býva aj pamäťová karta. Dáta možno uložiť priamo na kartu (cez čítačku kariet) a po vložení karty do tabletu s dátami ďalej pracovať.

Ešte jestvuje posledný zúfalý pokus: prečítať si manuál :)

Další odpovědi
anonym

Použij uložení dat na internetu od Google
https://drive­.google.com

Elk

Pomocí TeamViewer ltz přenášet soubory j PC do notebooku a možná i do tabletu. Zkuste tohle :
http://downlo­ad.chip.eu/cz/dow­nload_getfile_cz_261808­6.html?t=4ff6­b22a&f=/downlo­ads/48172/Team­Viewer_Setup_cs_6­.0.10418.exe&dl_ty­pe=dl_hs&sign=b1596ff5d6­3ce9b91ed15782ca286d87