Monyszek

Jak stahovat do tabletu?

Nedávno jsem dostala tablet a ještě to nemám všechno prozkoumané a tak se chci zeptat, jak se stahují aplikace do tabletu?
Doplňuji:
Ještě jedna otázka: postupovala jsem podle návodu níže a vyhodilo mi to tuto chybu:

Do aplikace z Obchodu Google Play (ikona aplikace bílé nákupní tašky) jste v tomto zařízení nezískali přístup pomocí tohoto e-mailového účtu.

Co přesně to znamená?

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud máte Android tam, jakože ho tam máte, prosím, nestahujte apliakce z internetu, protože tam je velké nebezepčí, že si stáhnete virus. Android je nejnapadanější mobilní operační systém, takže stahujte jen z Google Play.
Tam bude nutné si vytvořit účet nebo mžoná by šlo tam existující schránku připojit.
To vše buď lze udělat v tabletu nebo lépe to půjde na počítači.

Opravdu z internetu apliakce NESTAHUJTE a raději si nainstalujte antivirový program. Z nejlepších zdarma je například AVG Antivirus Free nebo avast! Mobile Security Free.

Další odpovědi
led

Pri androide:
na Internete sa pripojíte na „obchodnú stránku“ google play https://play.go­ogle.com/store
vyberiete si aplikáciu platenú/zdarma a stlačíte tlačítko „instalovat“
v prípade platenej si pozrite podmienky a cenu.
iná možnosť je pomocou usb kľúča, alebo karty kde máte uložený súbor *.apk (napríklad televízia live 1290079216_SP­B_TV_lite1.1.0­.apk)
apk je označenie pre inštalačný súbor v androide

roxy52

Musíš se přihlásit přes e-mailový účet,kterým se přihlasuješ do Googlu.Pak by to mělo fachčit.

led

skúste sa zaregistrovať