vendys

jak přenášet fotky

jak přenést fotky z alba na meil,facebook či profil? Děkuji moc
Doplňuji:
NO VEMU TO OD ZAČÁTKU JÁ JSEM ASI NATVRDLEJ.VZAL JSEM FOŤÁK PŘIPOJIL K POČÍTAČI A UKÁZALO MI,ŽE JE TO NA NOVÉM ALBUMU.VŠECHNY JSEM TAM VIDĚL,ALE DÁL PROSTĚ NEVIM CO SE DÁ S TIM DĚLAT????, DĚKUJI MOC

Odpovědi
Tombik

Záleží jaké album myslíš!Pokud myslíš tištěné,tak fotky naskenuješ a nadále budeš sdílet (pokud nevíš jak,je to již jiná otázka!),pokud ale myslíš fotky v nějakém program tak to zřejmě nepomůžu.Těchto programů je totiž strašně moc.

Ala81

V prvni rade je treba si uvedomit, ze fotky z fotaku jsou soubory, jako ostatne veskera data v pocitaci, ktere lezi v nejake slozce (kam vam je pravdepodobne automaticky nakopiroval program, ktery se pravdepodobne automaticky nainstaloval po vlozeni CD dodaneho k fotaku). Drtiva vetsina dnesnich fotaku se po pripojeni k PC zahlasi jako prenosny flash disk odkud si normalne muzete sve fotky pretahnout kamkoliv do pocitace a odtud je zase muzete dal zpracovavat nebo uploadovat na internet. Pokud vam vyhovuje, ze mate v PC zbytecny program navic, ktery dela tak stupidni cinnost, jako je prekopirovani souboru od nekud nekam (coz by mel zvladnout kazdy zacatecnik s PC), tak bych se zkusil mrknout do slozky Dokumenty\Obrazky, ovsem obavam se, ze ne vsechny programy dodavane k fotakum jsou tak chytre, aby ukladaly fotky do standardnich slozek. V takovem pripade doporucuji program odinstalovat a provadet kopirovani z fotaku rucne.