jak přejmenovat Wifi síť?

Nejlepší odpověď
Bedy

Přihlaste se přes Internet Explorer nebo alternativní internetový prohlížeč do nastavení wifiny a tam to lze změnit. Přihlašovací údaje jsou většinou napsané na štítku pod wifi zařízením (router, modem,…) nebo je najdete v manuálu.

Bohužel nevíme, co máte za zařízení (značka/typ), tak se radí těžko.

Další odpovědi
Děda Louda

Třeba podle kmotry prababičky z otcovy strany.

doldas

Zjistěte adresu routeru. Pokud jsou to Windows 7, tak Start – do toho políčka napište „cmd“. Objeví se okénko, do toho napsat „ipconfig“. Zde hledejte položku „Výchozí brána“. Hodně routerů má 10.0.0.138, ale nemusí to být.
Tato čtyři čísla zadat do prohlížeče, objeví se nastavování routeru wifi. Jméno a heslo se zjistí v manuálu nebo zkuste do Googlu napsat něco jako „default password“ a typ routeru nebo tak.. No a pak návod není, někde to tam musí být.