Já jsem si stáhnul z uloz.to do nooteboku film prci,prci,prcičky a vůbec mi to nejde spustit píše to tohle Program Windows Media PLAYER ZJISTIL CHYBU přehrání souboru.Myslíte jestli to půjde spustit bez chybyčky?Děkuji za odpověď
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 5832 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
1---
přehrávač VLC … www.videolan.org, který přehraje cokoliv
i poškozený soubor
2---
nebo balík kodeků pro wmp … www.cccp-project.net,
díky kterému bude wmp o něco více použitelný než naprosto
vůbec 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
Občas se také může stát, že při stahování se soubor poškodí, tzn. video nejde přehrát, archiv nejde rozbalit, … To je pak potřeba to stáhnout znovu, ale nejprve vyzkoušej ty kodeky a jiný přehrávač.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |