Rejkjavik

Přehrávání filmů na ps2 z uloz.to

Dobrý den, mám takovou otázku. Jaký program si mám stáhnout, aby mi když si stáhnu film a dám ho na dvd,aby mi normálně na tom plejáku jel. Vždycky totiž mi to píše,abych tam dal jiný formát Ale od kámoše, který mi dal stáhlý film tak mi to tam normálně jede. Díky za odpovědi

Odpovědi
Michal Kole

Musí to být formát DVD-Video

Překonvertuješ jej např. program VideoDVDMaker. je to program zdarma a v češtině, ale už asi nevyvíjený.

http://www.vi­deodvdmaker.com