Packal

Jak poznají, že se na videa od 18 let(porna apd.) dívají jen dospělí a ne děti?

Nemyslím rodiče… ale policii nebo kdo to kontroluje.
Doplňuji:
Moji rodiče, ale když jsem ještě nebyla na světě platili pokutu, protože můj brácha se díval na nějaký nahatý ženský na internetu, když mu bylo kolem 13. Takže to někdo nějak poznat musel…

Nejlepší odpověď
anonym

Každý rodič musí nahlásit na vedení počítačů, přímo vedoucímu, kdy chodí do práce a taky musí nahlásit, kdy jsou děti doma samy, aby policajti věděli, že se zrovna v tu chvíli nemůže nikam koukat. No to víš, že to kontrolují, policajti vědí všechno, na jaký stránky se nemá chodit, jeden policajt sedí u počítače a sleduje, v kterých domácnostech zrovna koukaj na porno, udělá záznam a na začátku školního roku to posílaj do školy ředitelům – kam se kdo dívá, co tam dělá, jestli se nedívá, kam nemá a tak, no…máš se teda naco těšit 😁

Další odpovědi
led

správca siete – provider má prehľad o sledovaných stránkach a čase ich pozerania. V prípade podozrenia, môže situáciu – sledovanie nevhodných stránok preveriť.
PS.
Hackeri sú líšky podšité, dokážu vás sledovať aj pomocou zabudovanej webkamery. Bu-bu-bu. (poznámka, ale je to naozaj. Nie zbytočne mali vojaci už v praveku diaľkovej komunikácie všade nápis „Nepřítel naslouchá!“)

jjj123456789

Pochybuju, že je to s tím bráchou pravda, ale pokud ano, tak to řekl kamarádům, kteří to vykecali svým "uvědomělým " rodičům.

anonym

Packale – a kdo ti to o té pokutě říkal???
LOL
Jestli tě rodiče – tak trochu, ´netahají za nos´…
😉

Drap

Nepoznají

cochee

To nekontroluje nikdo, myslíš, že někdo (policajt) zvoní u dveří a tlačí se dovnitř, aby se podíval, kdo sedí u PC a nedívá-li se na porno? Je plně na zodpovědnosti rodičů, aby si svá děcka pohlídali.
Doplňuji:
Samba, ty liško podšitá… to mi nikdo neřekl!!! 😁 😁 😁

anonym

cochee, neee asi, tys to celý skazil, já myslela, že se lekne a už tam nepoleze 😁