Avatar uživatele
anonym

JAK POUZIT REBICEK PRI BOLESTI ZUBU?

jak se pouziva hrebicek pri bolesti zubu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

prý se dává přímo na zub, popřípadě do otvoru v zubu. Já to jednou zkoušel, ale mě to nepomohlo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Poradím vám všem, kteří se snažíte všemožně vyhnout zubaři: nevyhýbejte se mu! 🙂 Jen on vám dokáže pomoct od bolavého zubu. Pokud má zub kaz, nic na světě nepomůže od bolesti, než zubní vrtačka- jejíž funkce ovšem nespočívá v tom způsobovat postiženému bolest, ale řešit příčiny a tím zároveň bolest eliminovat- vyřadit/ zrušit. Doporučuji, zapomeň na rebicek a zajdi k zubari- hned zitra. Čím dřív zvolíš odbornou, progresivní léčbu, tím dřív budeš v pohodě. Neboj se 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Hřebíček se musí vyluhovat a na bolavý zub se přikládá ta tynktura z něj.Pozor já to nikdy nevyzkoušela,taky doporučuji toho zubaře už jenom proto,že tato domácí léčba zapříčiní,že dotyčný zub jaksi vypadne.Jeden můj známej říkal,že do roka a do dne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Vloží se do dírky děravého zubu,který bolí. Bojíte-li se zubaře ,jako já,zkuste tlakové akumpresurní body.
Budu směšnej,ale nejlepší je opět lékař.Nic si z toho nedělejte ,já jsem k němu taky nechodil.Strach byl hroznej.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví