Pietie

Jak postupovat při koupí auta jako dárku?

Ahoj,
plánuji přítelkyni koupit jako překvapení auto do 30 tisíc… a mám pár otázek.
chci, aby auto bylo psáno čistě na ní, ale abych ho zaplatil já, ze svého účtu. lze to nějak takto zapsat do smlouvy, i bez mého podpisu, příp. jen naskenovaného? a mám platit předem, zálohu, či až po převzetí vozu? je možnost, aby prodejce dovezl auto k jejímu domu? …
Problém je, že jsem na dlouhou dobu mimo ČR a kdykoliv jí řeknu, že jí chci něco koupit, je až naštvaná, že za ní utrácím, rozmluví mi to… nevím tedy, jak postupovat…
Díky

Odpovědi
Hlada

Kupní smlouvu ani pojištění není možné uzavřít bez vědomí kupujícího. K zastoupení by byla potřeba plná moc s ověřeným podpisem.
Doporučuju nečíst brakovou literaturu a nesledovat telenovely. Praktický život běží jinudy. Darovat přítelkyni starosti a vydání není dobrý nápad.

Fléňa

Hlavně koupit velkou krabici a mašli,,,víš jaký jsou ženský)))