Banán94

jak pornohrečky žijou svuj život ?

když je ženska pornoherečka , jak tu praci bere , neohrožuje si tím zdraví ? muže z ní byt i děvka ?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Nemohu přesně odpovědět, jak svou práci berou, protože žádnou neznám. Ale co si myslím – řekla bych, že na tom budou podobně jako prostitutky, prodávají své tělo a jistě v tom především vidí výdělek. Hlavně to nemohou být ženy s normálním IQ. Své zdraví ohrožují zcela určitě. Nemyslím tím teď jen možnost nějaké nákazy nebo nechtěného početí – proti tomu dnes existují x způsobů, jak se tomu bránit. (ovšem některé ty způsoby jsou samy od sebe zdrvotně rizikové) Ale to není všechno. V první řadě to má určitý vliv na psychiku, hodně pornoherců (mužů i žen) bere drogy. Navíc se ládují hormóny a pobíhají po plastických operacích aby jejich tělo bylo, co nejvíc sexy. To jsou věci, které zdraví ohrožují zcela určitě.

Další odpovědi
iceT

Já si myslím,že to jsou ženské jako každé jiné,jen vystřídaly víc partnerů a sexuálních poloh i praktik.Za jednu směnu mají vystaráno na měsíc nebo déle.A pokud je jim ukradené jak se na ostatní dívají.....Pokud je mi známo,tak chleba ti dnes nikdo nedá zadarmo,a pokud je to baví,tak je to jejich věc.
Doplňuji:
No a jestli si ohrožuje zdraví?Tak pokud se chrání a dodržuje bezpečnostní desatero u své práce,a taky záleží jakou tu konkrétní práci asi dělá,všechno má svá rizika.

zjentek

vždyť je to děvka. Lidi všechno, co je špatně, schovávaj za práci ..a to je špatně ,)

marci1

Myslím, že tím, že za sex dostávají peníze, tak jsou na úrovni „lehkých žen“. Některé tvrdí, že se jim to líbí a mají to rády, jiné, že je to moc nebaví, ale je to práce ( za peníze ). Dělají to dobrovolně,ale sexem bez ochrany riskují pohlavní nemoci, hlavně AIDS. ☹