Avatar uživatele
panenka

Jak pomoci svému synovi s bolestí

Dobrý den potřebovala bych poradit můj syn mě začal před chvílí plakat že ho to bolí kolem pindoura zjistila jsem že to má kolem moc červené a namazala jsem mu to heřmankovou mastí .Protože už jí moc doma ale nemám a do města se dostanu až v pondělí můžete mě prosím poradit čím mu to namazat nebo co mu na to můžu dát aby se mu to nezhoršovalo děkuji moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kerberus před 4800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Dala bych na to kapesníček namočený ve studené vodě. Možná to má podrážděné. Hlavně na to zbytečně moc nesahat. Pokud by to neustoupilo, v pondělí šupemhopem k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Dala bych prášek nebo sirup nebo čípek proti bolesti, Nurofen, Ibalgin, Brufen sirup, Paralen, prostě co máte. Dávkování a vhodnost léku podle věku.
Pokud už přestal plakat a bolest ho už příliš neobtěžuje, tak bych asi ještě počkala.
Příčinu potíží, pokud není stav vyloženě vážný, bych řešila v pondělí u doktorky. Nebo jí zkuste zavolat a zeptat se. Ale nevím, jak je Vaše doktorka vstřícná. Já na tu naši mobil mám a volám jí, když je to nezbytně nutné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

to může bejt i docela obyčejnej „vlk“- na zapařeninu by měly masti pomoci, ale chce to místo zároveň hodně větrat – pokud možno chodit „naostro“, mělo by to samo zmizet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Napadlo mě že se mu to mohlo objevit s punčocháčků které nosí.Nechce mě nosit žádné slipy a tak mu dávám jen punčocháče a tepláčky a on se za to hodně často i chytá (tak jako každý malý kluk)

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

já bych na to asi nic nepatlala, když nevíme, co to je. Odstraňovala bych zatím bolest a příčinu řešila u doktorky.

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Mám strach aby se mu to ještě nezhoršilo mám Infadolan,Pitiol ale nevím jestli mu to s tím můžu namazat

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

To jsem udělala že jsem namočila kapesník do vody a vložila mu ho na to ale plakal mě ještě více než když jsem mu to jen promazala.

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jahoda

A jéje. Podle mě to vypadá na ekzém. Pro jistotu bych v pondělí zašla k lékařce. Ta Ti nechá namíchat mast, která je na toto určená.

před 4800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví