panenka

Jak pomoci svému synovi s bolestí

Dobrý den potřebovala bych poradit můj syn mě začal před chvílí plakat že ho to bolí kolem pindoura zjistila jsem že to má kolem moc červené a namazala jsem mu to heřmankovou mastí .Protože už jí moc doma ale nemám a do města se dostanu až v pondělí můžete mě prosím poradit čím mu to namazat nebo co mu na to můžu dát aby se mu to nezhoršovalo děkuji moc

Nejlepší odpověď
Jahoda

Dala bych na to kapesníček namočený ve studené vodě. Možná to má podrážděné. Hlavně na to zbytečně moc nesahat. Pokud by to neustoupilo, v pondělí šupemhopem k lékaři.

Další odpovědi
kapka

Dala bych prášek nebo sirup nebo čípek proti bolesti, Nurofen, Ibalgin, Brufen sirup, Paralen, prostě co máte. Dávkování a vhodnost léku podle věku.
Pokud už přestal plakat a bolest ho už příliš neobtěžuje, tak bych asi ještě počkala.
Příčinu potíží, pokud není stav vyloženě vážný, bych řešila v pondělí u doktorky. Nebo jí zkuste zavolat a zeptat se. Ale nevím, jak je Vaše doktorka vstřícná. Já na tu naši mobil mám a volám jí, když je to nezbytně nutné.

quentos

to může bejt i docela obyčejnej „vlk“- na zapařeninu by měly masti pomoci, ale chce to místo zároveň hodně větrat – pokud možno chodit „naostro“, mělo by to samo zmizet

panenka

Napadlo mě že se mu to mohlo objevit s punčocháčků které nosí.Nechce mě nosit žádné slipy a tak mu dávám jen punčocháče a tepláčky a on se za to hodně často i chytá (tak jako každý malý kluk)

kapka

já bych na to asi nic nepatlala, když nevíme, co to je. Odstraňovala bych zatím bolest a příčinu řešila u doktorky.

panenka

Mám strach aby se mu to ještě nezhoršilo mám Infadolan,Pitiol ale nevím jestli mu to s tím můžu namazat

panenka

To jsem udělala že jsem namočila kapesník do vody a vložila mu ho na to ale plakal mě ještě více než když jsem mu to jen promazala.

Jahoda

A jéje. Podle mě to vypadá na ekzém. Pro jistotu bych v pondělí zašla k lékařce. Ta Ti nechá namíchat mast, která je na toto určená.