alik360

Jak opravit vypadlou pružinu u zavřených dveří?

Nevíte někdo. Jak opravit vypadlou pružinu u zavřených dveří?

Odpovědi
Drap

Bez vydělání zámku to nepůjde

paul1

Pro je nutné to dělat při zavřených dveřích?

aliendrone

  1. otevřít dveře (bez toho oprava téměř jistě NEPŮJDE)
  2. vymontovat zámek ze dveří
  3. rozebrat zámek a opravit závadu (případně vyměnit pružinu západky či jiný bazmek působící problém) NEBO rovnou instalovat nový zámek ´(pokud se s tím nechceš babrat) ;) :)

Dochy

Nedokážuu si představit co tam můžeš mít za pružinu. Na domě rodičů máme potíže se zámky (koupeny zřejmě někdy koncem osmdesátých let) – praskají střelky od kliky. Máme asi 20% šanci, že se ta střelka povede pootočit do polohy, kdy pak dveře půjdou otevřít. jinak jsem pak dveře vyrazil silou. Někdy se jen rozpadl zámek – resp. ta střelka, někdy se štíply dveře a lepil jsem je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

určitě musí existovat jiná možnost