marta52

Jak odstranit reimage repair, který se nainstaloval do počítače?

Odinstalovala jsem ho,ale při připojení se stále objevuje
V počítači je nainstalovaný Windows 10. Program už sice v počítači není, ale při připojení k internetu stále nabízí své služby a je problém se vůbec připojit k jinému webu.

Odpovědi
anonym

také se mi to objevilo, odinstaloval jsem a v pohodě. projdi ještě jednou všechny programy a určitě tam najdeš ještě něco, co s tím souvisí, nevzpomenu si, jak se ten program jmenoval (stáhl se rovnou s tímhle nesmyslem)

metalon

Program jsem neměl ještě nainstalovaný. Toto mi pomohlo na WIN 10 před opakovaným, otravným načítáním jeho stránky.
Na IE zadejte : nástroje, možnosti internetu, upřesnit, obnovit – prohlížeč je v nepoužitelném stavu, nezaškrtnout odstranit osobní nastavení, zadat obnovit, Projeví se až po restartu prohlížeče. Po restartu jsem musel znovu nastavit panely nástrojů (pravým tlačítkem myši v horní části okna). Teď to maká jak má. Hezký den