Adis99

Jak odstranit (ne,jenom skrýt) fotku na Timeline?

Na facebook jsem si nahrála fotku. Chtěla bych ji smazat ale jak to udělat na Timeline? Šlo to jen skrýt.. Zlatej starej profil.. :/

Odpovědi
MrGandy

Už se k tomu zase dostáváme …

odebrat jistě jde … teď jsem se na to koukal. Najedete myší na svůj úvodní obrázek na Timeline … v pravém dolním rohu vám vyjede: změnit úvodní fotku… a tak by to mělo jít smazat.

Jinak taková rada. Když už něco nahrajete na internet, nemyslete si, že to všechno smažete…

justjoke

Když na tu fotku klikneš (=je velká), dole na ní je „možnosti“, na to klikneš a tam je „odstranit fotku“.